CO NABÍZÍME

TANEČNÍ KURZY PRO DĚTI: 4 AŽ 6 LET

Hledáte kroužek pro děti, který baví a zároveň všestranně rozvíjí? Taneční kurzy pro děti v Kladně splňují oboje. Děti si užijí pohybové hry, naučí se vnímat rytmus a osvojí si základy nejznámějších latinskoamerických a standardních tanců.

TANEČNÍ PŘÍPRAVKA PRO DĚTI OD 7 LET

Baví vaše dítě tanec a touží se v něm dále vzdělávat? Rádi přivítáme dívky i chlapce od 7 let v naší taneční přípravce v Kladně. Do přípravky může dítě přijít po základním kurzu tance pro děti od 4 do 6 let po domluvě s lektorem. Od 7 let přivítáme i děti, které náš kurz neabsolvovaly. Výhodou je předchozí pohybová/sportovní průprava.

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Chcete okořenit svůj ples, svatbu nebo jinou společenskou akci o vystoupení profesionálních tanečníků? Jde o ideální program třeba před večerní taneční zábavou. Navodí tu správnou atmosféru, aby na parket vyrazili úplně všichni.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE STANDARDNÍCH A LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

Soukromá výuka latinskoamerických a standardních tanců. Program lekcí záleží na vás. Můžete začít úplně od začátku, nebo navázat na své stávající úrovni a rychle zlepšovat taneční dovednosti.

SKUPINOVÉ LEKCE STANDARDNÍCH A LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

Skupinová výuka latinskoamerických a standardních tanců pro 3 a více osob. Ideální pro skupiny, které chtějí posunout své taneční dovednosti. Program lekcí záleží na vás. Můžete začít úplně od začátku, nebo navázat na své stávající úrovni.

SKUPINOVÉ LEKCE LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ PRO SÓLO DÁMY

Zatančete si latinskoamerické tance – sexy sambu, hravou chachu a jive, svůdnou rumbu a dramatické paso doble – pod vedením profesionální tanečnice. Zpevníte tělo, zlepšíte kondici a navrch se skvěle pobavíte v partě maximálně 10 stejně naladěných dam.

TANEC ProAm – INDIVIDUÁLNÍ LEKCE S PROFESIONÁLNÍM TANEČNÍKEM

Zajímá vás, jaké je to tančit s profesionálem? Na plnění snů není nikdy pozdě. Zatančete si latinskoamerické i standardní tance s tanečníky nejvyšších soutěžních tříd. Náplň lekcí určujete vy. Můžete tančit jen tak pro radost a kondici, nebo se propracovat až k soutěžní úrovni.

Výuka probíhá soukromě na tanečním sále v Kladně, Praze nebo online.

TANEC ProAm – KURZY S PROFESIONÁLNÍM TANEČNÍKEM

Zajímá vás, jaké je to tančit s profesionálem? Na plnění snů není nikdy pozdě. Zatančete si latinskoamerické i standardní tance s tanečníky nejvyšších soutěžních tříd. Můžete tančit jen tak pro radost a kondici, nebo se propracovat až k soutěžní úrovni.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ KLADNO

Naučte se základy společenských tanců v pohodovém prostředí pod vedením profesionálních lektorů. V celkem 12 lekcích se seznámíte a rovnou si pořádně protančíte nejznámější tance, které znáte z plesů a jiných společenských událostí. Začneme od poklidného blues a skončíme energickou sambou.

SVATEBNÍ TANEC

Nechte si „ušít“ svůj svatební tanec na míru a uchovejte si krásné vzpomínky na celý život. Společně vybereme hudbu, sestavíme choreografii a nacvičíme tanec tak, aby vše bylo perfektní.

LATINO FIT

Chcete být fit, pořádně si zamakat, ale nebaví vás klasické posilování? Propojení latinskoamerických prvků s posilovacími cviky na celé tělo bude tou pravou volbou. Kurz Latino Fit potěší všechny, kdo se chtějí dostat do formy a zároveň je pro ně tanec srdeční záležitostí

ONLINE LEKCE TANCE

Lákají vás kurzy tance, ale nechce se vám nikam dojíždět? Využijte online lekce z pohodlí domova bez nutnosti kamkoli dojíždět. Ušetříte čas i náklady za pronájem sálu.

NÁVRH A ŠITÍ TANEČNÍCH ŠATŮ NA MÍRU

Cítit se dobře = půl úspěchu na parketu. Využijte zakázkové šití tanečního oblečení na míru. Navrhneme pro vás soutěžní a tréninkové oblečení pro dámy i pány.

PROFESIONÁLNÍ LÍČENÍ A ČESÁNÍ

Dokonalá image = půl úspěchu na parketu. Využijte služeb profesionálních vizážistek na tanečních soutěžích, vystoupeních a jiných společenských akcích. Profesionální make-up a haistyle doladí vaši celkovou image.